Tapety w sieci

ul. Brukowa 8

91-341 Łódź

Zapraszamy w godzinach


pn-pt 9,30 - 18,00
sobota 9,30 - 15,00

tel.604 532 007

tel.42 612 19 75

sklep@tapetywsieci.pl

NIP: 725-114-07-88

Regon: 471329011

O firmie

W naszym sklepie oferujemy Państwu setki wzorów tapet , przebogatą gamę oklein samoprzylepnych i szeroki wachlarz cerat obrusowych. Działamy z myślą o klientach wymagających , aktywnych i poszukujących inspiracji. Z pasją łączymy dla Państwa najnowsze trendy z najwyższą światową jakością. Ważna jest dla nas niepowtarzalność oferty. Każdego roku, niezmiennie, wzbogacamy nasz asortyment o starannie wyselekcjonowane  kolekcje katalogów. Myślą przewodnią naszej pracy jest kreowanie nowoczesnego -  zgodnego ze światowymi trendami wizerunku wnętrza. 

W naszym sklepie każdy klient jest traktowany podmiotowo. To miejsce, gdzie Twoje oczekiwania spotykają się z otwartym przyjęciem, a ich relizacja staje się naszą ambicją. Zapraszamy do nas, gdzie profesjonalny i zaangażowany personel dołoży wszelkich starań, by pomóc Państwu stworzyć wymarzony wizerunek wnętrza .

Zapraszamy do naszej placówki na Brukową 8. Ogromną 300 metrową przestrzeń wypełniliśmy  dla Państwa światem tapet , tych które można u nas zakupić już przy pierwszej wizycie , jak i tych które czekają w formie indywidualnych zamówień katalogowych w wydzielonej części show roomu.Służymy pomocą przy tworzeniu wizji dla indywidualnych klientów , nasz doświadczony personel zapozna z wiodącymi trendami we wzornictwie i pomoże je urzeczywistnić odnajdując w ofercie to czego będziecie Państwo oczekiwali. W ofercie jako uzupełnienie tapet posiadamy farby angielskiej firmy Crown z możliwoscią doboru każdego koloru stosownie do potrzeb.

Jeśli jesteś projektantem , dekoratorem wnętrz , architektem...odwiedź.. nas..zapraszmy do współpracy, pomożemy ci w realizacji Twojego projektu , dostosujemy się do Twoich wymagań i przeznaczonego budżetu .

oferujemy:

-szeroki wybór tapet wszystkich wiodących firm światowych ( 400 katalogów)

-przyjazną przestrzeń show roomu dla ustaleń projektowych z klientami

-możliwość wypożyczania katalogów i testowania produktów ekspozycji  , zwłaszcza farb 

- atrakcyjne warunki współpracy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl