Oilily Atelier

„Oilily Atelier“ – Fantazyjne i radosne kolory z Holandii

Fantazyjna kolekcja obejmuje pięć różnych wzorów kwiatowych i pasów, które zostały zainspirowane przez znane, bardzo idylliczne miejscowości w Holandii.

Marken
Na jeziorze Markermeer znajduje się wyspa Marken z malutką wioską rybacką o tej samej nazwie - to ona była inspiracją dwóch tapet o tradycyjnych wzorach oraz mocnych i dynamicznych pasów w kolorze niebieskim, żółtym i czerwonym, które emanują przytulnością w nowoczesnym wydaniu.

Delft
Miasto Delft, znane z niebieskiej porcelany, zainspirowało projektantów do stworzenia designerskich, malowanych ręcznie pasów w różnych tonacjach niebieskiego.

Bergen aan Zee
Delikatne i świeże pastelowe kolory linii „Bergen aan Zee“ zachwycają połyskującymi, fluorescencyjnymi niuansami, przywodząc na myśl grę promieni słonecznych, światła i wody na plaży tej popularnej miejscowości wypoczynkowej nad Morzem Północnym.

Dwingeloo
Morze czerwieni i różu - to soczyste, jesienne kolory wrzosowiska wokół Dwingeloo, na południe od Groningen. Kolory przejęła tapeta o tej samej nazwie: Delikatne, jasnoniebieskie tło w całości pokrywa niezliczona ilość kwiatów w brudnym różu, niebieskim i żółtym. Kwiaty mają strukturę materiału, która przywodzi na myśl projekty Oilily.

TAPETY Z KOLEKCJI:

W zależności od ustawień matryc, zamieszczone na stronie kolory tapet mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ilość produktów: 13