Jesteś tutaj: Tapety w sieci

Versace

Versace – czysty luksus

Bogate nadruki, dużo złota i szlachetne materiały to znaki rozpoznawcze stylu Versace, podobnie jak już niemal emblematyczne klasyczne dekory „Greek Key” i „Barocco”. Nowa kolekcja tej ekskluzywnej włoskiej marki – obejmuje ona oprócz luksusowych tapet także meble i materiały dekoracyjne – kontynuuje bogaty, neoklasyczny styl i obfituje w jaskrawe kolory, kosztowne materiały, złoto i srebro. Idealne połączenie mody i designu w charakterystycznym stylu „Made by Versace”.

Barocco Flowers
Pełne ornamentyki kwiaty akantu oraz bogato zdobione, urzekające kwiatowe kobierce to główne motywy ikonografii Versace. Kobiece dekory w kolorach głęboka czerń, złoto, kremowy i szlachetna srebrna szarość wyrażają typową elegancję i zmysłowość marki.

Greek Key
Wyraziste, utworzone z linii prostych meandry („Greek Key”) symbolizują u Versace pierwiastek męski. Te stonowane, monochromatyczne dekory ukazują w dużym formacie tapet satynowych w kolorach złoty, srebrny, głęboka czerń i kremowy ich wspaniałą ekstrawagancką siłę wyrazu.

Barocco and Stripes
Okazałe arabeski oplatają luksusowe dekory paskowe z satyny na tle tłoczenia w postaci delikatnej imitacji skóry krokodyla. Tradycyjne barokowe ornamenty pysznią się tutaj jaskrawym kolorem żółtym i złotym na tle głębokiej czerni, czerwieni burgundzkiej i królewskiego błękitu.

The Herald
Versace interpretuje motywy barokowe w nowy sposób. Okazałe kwiatowe ornamenty dumnie prezentują się na tle nadruków strukturalnych w kolorach złotym, białym, kremowym, błękitnym i srebrnym i nadają stylowym wnętrzom ducha Wersalu.

Creamy Barocco
Bogate kwiatowe ornamenty i monochromatyczne pasy w szlachetnej kombinacji struktury i satyny – eleganckie dekory prezentują tutaj swoją kobiecą subtelność. Kremowe i miedziane odcienie wzbogacone delikatnym perłowym refleksem kreują pogodną i radosną stronę baroku na ścianach.

TAPETY Z KOLEKCJI:

W zależności od ustawień matryc, zamieszczone na stronie kolory tapet mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ilość produktów: 67