Versace 2

Versace home 2 - Ornamenty pełne przepychu

Wielki sukces pierwszej wspólnej kolekcji tapet firm A.S. Création oraz Versace zaowocował drugą edycją tego luksusowego produktu, który w rozpoznawalnym stylu włoskiego domu mody umiejętnie łączy neoklasycystyczną tradycję oraz innowacyjną interpretację. Klasyczne wzory zinterpretowano w ultranowoczesny sposób, neobarokowy przepych otrzymał klasyczne kolory. Wytworne materiały i dbałość o każdy szczegół sprawiają, że pięć emblematycznych tematów tapet Versace tworzy spójną całość, dzięki której można stworzyć wystawne i szlachetne wnętrza, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne.

                                                                                         

La Coupe des Dieux

Wzorem drogocennych, antycznych malowideł „La Coupe des Dieux“, charakterystyczny wzór aktualnej kolekcji Versace, został połączony z rysunkami architektonicznymi z pałacu Versace w Mediolanie, oba motywy ujęto w ramy barokowych wzorów i kwiatowych pnączy. Ponadczasowy wzór czarno-białej szachownicy jest kwintesencją klasycznej elegancji, umożliwiając współgrę tradycji i nowoczesności - Versace w czystej postaci.

Pompei

Rysunki obfitujące w szczegóły, z artyzmem odtworzone wijące się liście akantu w różnych wielkościach są źródłem wspaniałego przepychu. Dzięki plastycznym rysunkom oraz wytwornej, złotej i perłowej poświacie można zanurzyć się w micie antycznego Rzymu, udało się ożywić magiczny klimat wystawnych pompejańskich willi i w ten sposób wykreować całościowy, fascynujący i elegancki obraz.

 

Giungla

Liście palmowe i paprocie w nadzwyczajnej obfitości - legendarne wzory kwiatowe z archiwów willi Versace znalazły się na wytwornych satynowych tapetach. Użyto soczystej zieleni, aby stworzyć klimat puszczy. Głębokie, kontrastowe cienie wnoszą do pomieszczeń mistyczny nastrój, a jasne, kremowe odcienie oczarowują z fascynującą delikatnością.

#Greek

#Greek –wzorem kolekcji modowych zagrano klasycznym, greckim ornamentem meandra- symbolem domu Versace - który stale poddawany jest zmianom i nowym interpretacjom. W aktualnej kolekcji ten antyczny ornament pełni rolę nowego, ekstrawaganckiego lejtmotywu wizji dwudziestego pierwszego wieku w interpretacji Versace - beztroski, ale wyrazisty przekaz.

Baroque and Roll

Barokowe pnącza w złotych i żółtych barwach na tle głębokiej czerni - także ten motyw jest charakterystyczny dla marki Versace. Tradycyjny dekor pojawia się tutaj w postaci dynamicznych, kobiecych floresów i emanuje pełnią elegancji i zmysłowości w stylu Versace.

 

TAPETY Z KOLEKCJI:

W zależności od ustawień matryc, zamieszczone na stronie kolory tapet mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ilość produktów: 67