Jesteś tutaj: Tapety w sieci

Faro 4

Faro 4 – Wielokulturowa różnorodność

Tęsknota za kolorami i radosnymi motywami narasta, kiedy na zewnątrz znowu jest ponuro, a dzień zaczyna się od zimna i mgły.

Mamy na to antidotum: Tapety o żywych i fantazyjnych wzorach zapewniają doskonały nastrój, a przy tym są niezwykle praktyczne, ponieważ można je czyścić.

Od tropikalnych papug i delfinów, poprzez kafle z orientalnymi wzorami, które wyglądają jak płytki i doskonale nadają się do łazienek oraz kuchni, aż po modne wzory drewna i kamienia, ciekawe struktury oraz nowoczesne motywy rodem z amerykańskich metropolii - ta kolekcja jest wielokulturowa.

Różnorodność widać także w kolorystyce: od mocnego niebieskiego prosto z podwodnego świata, przez brązowe i kremowe ziarna kawy, aż po świeże odcienie czerwonego i żółtego, znajdziemy wiele odniesień do dnia codziennego.

Ciekawe i nowoczesne wzory można wykorzystać na wiele sposobów: np. w kuchni, w łazience, a także w salonie. Tapety z tej kolekcji będą wyglądać doskonale zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w loftach, gdzie z pewnością będą ściągać spojrzenia.

TAPETY Z KOLEKCJI:

W zależności od ustawień matryc, zamieszczone na stronie kolory tapet mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ilość produktów: 10