Jesteś tutaj: Tapety w sieci

Esprit 11

Esprit Home 11 – Stylowo przez cały rok

W jedenastej wspólnej kolekcji tapet A.S. Création oraz marki modowej i lifestylowej Esprit udajemy się w podróż przez cały rok, po raz kolejny odkrywając zaskakujące aspekty poszczególnych pór roku. „Esprit 11“ zachwyca świeżymi kolorami i nowoczesnymi, pogodnymi wzorami.
 

Tematy kolekcji

Urban Spring
Jak wygląda miasto, kiedy budzi się w nim wiosna? Powietrze pachnie świeżością, kontury są wyraźne. Delikatne pnącza wspinają się po ścianach i ożywiają wnętrza. Jak pierwsze szkice wiosny - takie wrażenie sprawiają pnące się liście pośrodku ostro poprowadzonych linii - i wnoszą pozytywny nastrój do wnętrz zmęczonych zimą.

Deep Summer
Dzień nad morzem. Ostre promienie słońca. Powietrze drżące upałem - teraz można się szybko ochłodzić w świeżej wodzie. Błyszczącym kolorom wody w kolekcji „Deep Summer“ towarzyszą orzeźwiające, abstrakcyjne motywy w kolorze miętowym i delikatnym różu. Prawie słychać wodę szemrzącą po kolorowym żwirze na brzegu.

Artisan Fall
Rzeczy wykonane samodzielnie mają dużą wartość, a kiedy dni stają się dłuższe, chętnie zajmujemy się wycinankami i robótkami ręcznymi. Po tapetach kolekcji jesiennej „Artisan Fall“ spływają eleganckie sznury pereł, kojarzą się z dywanami wiązanymi ręcznie i czynią wnętrza przytulnymi. Wyraziste kolory: cytrynowo żółty i purpurowy nadają tapetom nowoczesnego wyrazu.

Winter Poetry
Drobne koronki w nowej kolekcji „Winter Poetry“ są tak filigranowe i delikatne jak kryształki lodu. Romantyczna struktura materiałowa budzi nostalgiczne uczucia i chęć ponownego przekartkowania albumu z poezją. We wnętrzach panuje już odpowiedni nastrój, ponieważ delikatna biel, róż i szarość tapet pięknie je rozświetla.

Eco
Delikatne, pachnące, zainspirowane naturą i ekologiczne. Nowoczesne tapety papierowe w bieli, świetlistej szarości i pastelowej mięcie kwitną tysiącem kwiatów i zostały w przeważającej części z materiałów pochodzących z recyklingu.

 

TAPETY Z KOLEKCJI:

W zależności od ustawień matryc, zamieszczone na stronie kolory tapet mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ilość produktów: 28